«Єднаймо душі словом Кобзаря» - проведення Всеукраїнського марафону дитячого читання у сільських бібліотеках Райгородоцької ОТГ

Дата: 10.03.2020 16:01

З нагоди Дня народження Т. Г. Шевченка та 180 річчя видання першого «Кобзаря» в рамках проведення Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря» у Великоп‘ятигірській с/ б проходили Шевченківські читання. Бібліотекар Юлія Стецюк ознайомила учасників заходу з творами Т. Г. Шевченка, його біографічними даними, зі значенням творчості поета, письменника, художника, громадського діяча, розповіла як шанують його люди в усьому світі. А далі звучало Тарасове слово у виконанні дітей. До уваги відвідувачів діє виставка «Шевченко жити буде, поки на землі житемуть люди».

З нагоди 206 річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка та 180 річчя видання першого «Кобзаря» в рамках проведення Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря» на базі Райгородоцького Будинку культури проходили Шевченківські читання. Про нелегке дитинство Т.Г. Шевченка, його любов до рідної землі, творчу спадщину розповіла бібліотекар Т.А.Максимець. Як вияв любові до поета, діти підготували поетичний вінок з його творів. Начальник відділу ОКМТС Н.І.Пуха підкреслила, що Шевченка розуміють настільки, наскільки себе, свій час і Україну в нім, а «Кобзар»- це книга, яку український народ поставив на перше місце серед успадкованих з минулого національних духовних скарбів. Діти отримали подарунки. До уваги відвідувачів проходить тематична виставка «Духовний пророк нації».

Фото без описуФото без опису

Маркушівська сільська бібліотека (бібліотекар Ірина Волошина ) приєдналися до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря».

********************************************************************************************************************************************В Буряківській с/б з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка та 180 річчя видання першого «Кобзаря» діє постійна виставка «Великий Кобзар України». Користувачі бібліотеки мають змогу ще раз перечитати твори неперевершеного світоча української культури, геніального поета, художника, мислителя Т.Г. Шевченка, відомого не лише в Україні, а й у всьому світі.

Фото без описуФото без опису