8 березня 2020р. в сільському клубі с.Андріяшівка

Дата: 10.03.2020 14:32

8 березня 2020р. в сільському клубі с.Андріяшівка відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру. Представниць прекрасної статі привітали в.о. старости С.В.Базилівський та директор ТОВ "Андріяшівка-АГРО" Б.Л.Базилівський. Вітаючи всіх присутніх у залі жінок, Сергій Васильович відмітив, що кожного дня жінка наповнює життя своєю ніжністю, теплом, радістю, дарує хвилини щастя, запалює у серцях кохання, побажав найчарівнішій половині людства любові у серці, доброботу у кожному домі, миру та злагоди, успіхів у роботі, жіночого щастя. Чудовим подарунком для чарівних жінок стала концертна програма, підготовлена завідуючим сільським клубом В.С.Томчуком за участю місцевих талантів "Від серця до серця". Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям. Свято пройшло в затишній, родинній атмосфері, а учасники художньої самодіяльності своїми виступами подарували чудовий настрій. Сергій Васильович та Борис Леонідович подякували завідуючому сільським клубом В.С.Томчуку та учасникам художньої самодіяльності за активну участь у культурно-масових заходах та нагородили художні колективи подарунками.