Дата: 20.02.2020 17:04

20 лютого Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучився до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні в пам’ять про загиблих учасників Революції Гідності. Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.
В актовій залі закладу проведено годину пам’яті «У нашій пам’яті вони назавжди залишились!». Разом з викладачем історіії В.С. Олексійчуком присутні згадали історичну довідку про Революцію Гідності. На екрані демонструвалися уривки відеофільмів, фото про буремні події на Майдані, які не могли не зачепити душу кожного з присутніх.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Небесної Сотні.