Книга рятує душу від здерев‘яніння

Дата: 14.02.2020 15:28

«Книга рятує душу від здерев‘яніння...»-говорив Т.Г.Шевченко. 14 лютого-Міжнародний день дарування книг. Добровільну ініціативу започаткувала у 2012 році американка Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета- надихати людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу: бібліотеці,другу, членам родини. Вважається, що в цей день мають об‘єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга- один із найцінніших винаходів людства. Сьогодні без книги не можна уявити своє життя, бо вона постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі,і для школяра, і для дорослих.Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності- книг, із яких б‘є невичерпне джерело мудрості. Сільські бібліотеки Райгородоцькоі ОТГ проводять постійно діючу акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Добрі справи робити приємно!