Молодіжна шкільна рада Райгородоцької ОТГ

Дата: 11.02.2020 14:53

У Маркушівському закладі загальної середньої освіти 11.02.2020 року відбулись другі збори учнів 9-11 класів  Райгородоцької ,Маркушівської та Великоп'ятигірської ЗЗО, де розглянулись такі питання :

- створення Молодіжної шкільної ради

- обрання голови молодіжної шкільної ради Райгородоцької ОТГ

- обрання заступників голови молодіжної шкільної ради Райгородоцької ОТГ

- створення Секторів та обрання відповідальних осіб

- обговорення функцій та діяльності молодіжної шкільної ради

. Члени молодіжної ради вже обрані,рада починає свою діяльність .

Молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом при Райгородоцькій сільській раді та її виконавчиx органаx, створеним для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді Райгородоцької об’єднаної територіальної громади  у формуванні та реалізації молодіжної політики в населених пунктах Райгородоцької сільської ради в усіх сферах життя молоді,  що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті Громади.

Райгородоцька сільська рада щиро вітає Гуменюк Богдану - новообраного голову молодіжної шкільної ради Райгородоцької ОТГ