Дата: 03.02.2020 15:40

31 січня в с. Райгородок відбулося урочисте відкриття торгівельно-розважальний комплекс "Фаворит". Відриття розпочалося із спільної молитви отця Костянтина з присутніми жителями. У заході приймали участь сільський голова Галина Кудлай, власник комплексу, приватний підприємець Олександр Семенець, працівники магазину та мешканці села. У своєму виступі сільський голова привітала присутніх з приємною подією та побажала процвітання й усіляких гараздів. Відкриття ще одного магазину - це чудова нагода для жителів села та усієї громади отримати офіційне працевлаштування та гідну заробітну плату. Обряд освячення здійснив настоятель Храму Святого Архистратига Михаїла (с. Буряки) отець Костянтин. Після перерізання символічної стрічки гості свята оглянули приміщення новозбудованого комплексу, ознайомилися з асортиментом та мали змогу придбати необхідне.