Дата: 30.01.2020 15:45

30 січня 2020р. в бібліотечних закладах Райгородоцькоі ОТГ відбулися заходи до 90 річчя з Дня народження В.З.Нестайко-українського письменника, класика сучасної української дитячої літератури. Буряківська с/б «Всеволод Нестайко-сонячний казкар з Бердичева»(бесіда). Райгородоцька с/б «Життєвий та творчий шлях В.З. Нестайко»(літературна година).Бібліотекар Тетяна Максимець наголосила, що біографічні матеріали про Всеволода Нестайко читаєш із комом в горлі, а його твори - із усмішками й навіть регочучи. Маркушівська с/б-тематична поличка « У письменника ювілей». Великоп‘ятигірська с/б-викладка літератури «Письменники-земляки». За 55 років літературної діяльності В.З. Нестайко подарував світові 30 повістей, романів, збірок оповідань,п‘єси. На творах В.З.Нестайко, наповнених добром та гумором, виросло кілька поколінь читачів.