Дата: 28.01.2020 15:02

28 січня 2020 р. на базі Бердичівськоі районної бібліотеки в рамках співпраці відбулося навчання бібліотекарів району та головних спеціалістів ОТГ відповідальних за роботу бібліотек. Провідний методист БРБ Наталя Герасимчук зробила аналіз подачі річної звітності як в паперовому так і в електронному вигляді. Завідувачка районної дитячої бібліотеки Ірина Онищук надала методичні рекомендації по впровадженню в роботу з дітьми, молоддю та юнацтвом Цілей сталого розвитку (2016-2030). Провідний бібліограф Євгенія Ходаківська зробила аналіз календара знаменних і пам‘ятних дат на 2020 рік, приділила особливу увагу ювілярам-землякам Всеволоду Нестайку та Василю Гроссману.