20 січня в Обухівському с/к відбувся захід «А що третє свято-святе Водохреще».

Дата: 20.01.2020 19:45

20 січня в Обухівському с/к відбувся захід «А що третє свято-святе Водохреще». Завідуюча с/к Бевзо О.І. розкрила історію, звичаї та традиції святкування новорічно-різдвяних свят. Отець Емануіл благословив всіх присутніх, дав настанови для духовного зростання, наголосив, що в єдності сила громади. В.о. старости О.Карпов відмітив важливість новорічно-різдвяних свят для тілесного і духовного очищення людини. З побажаннями миру, добра, процвітання до мешканців Обухівки звернувся заступник сільського голови С.М. Воронович, окресливши перспективи розвитку села та громади.Начальник відділу ОКМС Н.І.Пуха привітала всіх жителів зі святами, висловила впевненість на покращення матеріальної бази закладів культури та якості надання культурно-дозвіллєвих послуг населенню громади. На святі звучали щедрівки у виконанні прихожан церкви Преображення Господнього. До проведення заходу долучилася депутат Райгородоцькоі сільської ради Прищепа Леся Володимирівна. Організатори заходу порадували глядачів цікавими конкурсами, віршами, загадками, прислів‘ями, піснями, смачним частуванням. Зимові свята- це особливий період року, які наповнюють нас радістю, теплом і вічними світлими почуттями!