Шановні мешканці Райгородоцької громади та її гості вітаємо з Різдвяними святами

Дата: 07.01.2020 09:21

Шановні мешканці Райгородоцької громади та її гості !
У ці різдвяні дні, коли наші серця наповнюються духовною радістю, сердечно поздоровляю Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим і Новим роком.
Підносячи подяку Богові за всі благодіяння і милості в минулому році, будемо старанно просити, щоб Він зберіг нас в єдності, однодумності та братолюбстві, дарував нам добре здоров’я та добробут, благословляв на нові здобутки і оберігав від усілякого зла.
Ваші серця завжди хай будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!