27 грудня 2019 р. у селі Мартинівка засяяла новорічна ялинка

Дата: 27.12.2019 19:07

27 грудня 2019 р. у селі Мартинівка засяяла новорічна ялинка та запросила жителів громади на Новорічну казку з Дідом Морозом та Снігуронькою, подарунками, казковими героями, цікавими конкурсами, піснями. Кого тільки не було на святі: співак Дзідзьо, Баба Яга, Кощій Безсмертний, співачка Оля Полякова, баба Параска та баба Палажка. Святкове дійство розпочалося з привітань сільського голови Г.М.Кудлай, яка побажала всім здоров‘я, миру, родинного затишку, життєвих гараздів та подякувала за співпрацю депутату сільської ради В.Г. Степанському. На святі лунали Новорічні колядки, щедрівки від працівників Будинку культури с. Райгородок та учасників художньої самодіяльності. Сюрпризом для всіх присутніх було розігрування подарунку від Валерія Степанського. З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, шановні жителі нашої громади!