20 грудня Райгородоцькою ОТГ вперше проведено аукціон з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Дата: 20.12.2019 22:26

Стартовий розмір річної орендної плати за 68,7 га було встановлено в сумі 145 тисяч 362 гривні. Переможець аукціону буде платити щорічно 469 тисяч 519 грн., що у відсотках становить 38,76% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
В цей же день, у відповідності до Земельного кодексу України було підписано договір оренди земельної ділянки.
Маємо надію, що такий прозорий механізм передачі в оренду землі не тільки поповнить бюджет сільської ради, а й покаже реальну ціну нашої землі.Фото без опису