Розпорядження сільського голови Кудлай Г.М. "Про скликання 13 сесії VІІ скликання"

Дата: 05.12.2019 10:08

ОБЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

сільського голови

від  05.12.2019                                                                                                № 88

Про скликання 13 сесії

VІІ скликання

У відповідності ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  13 сесію VІІ скликання  о 15 годині в актовій залі 16 грудня 2019 року.

На розгляд сесії внести слідуючі питання:

1.Про внесення змін до сільського  бюджету Райгородоцької сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2.Про сільський  бюджет Райгородоцької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3. Про  затвердження структури і штатної чисельності сільської ради та її виконавчих органів.

4. Про план роботи Райгородоцької сільської  ради на І півріччя 2020 року.

5. Про  об’єднання бібліотек.

6. Про затвердження Програми компенсації пільгових перевезень окремих

категорій громадян в автомобільному транспорті загального користування на 2020 рік.

7.Про затвердження  Програми сімейної, ґендерної політики, запобігання та протидію домашньому насильству і торгівлі людьми на 2020 р.

8. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  ( на місцевості) громадянам.

9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок громадянам.

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )

громадянам.

11. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській  області надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою

13. Про припинення права користування земельною ділянкою.

14. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та виділення в натурі (на місцевості) земельних  часток (паїв) громадянам.

16. Про включення в Перелік земельних ділянок  призначених для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів.

18.  Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ТОВ «Агро-Райгородок».

19.  Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам.

20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) громадянам.

21. Про встановлення на 2020 рік розміру батьківської плати за харчування дітей  в закладах дошкільної освіти.

22. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти

Райгородоцької об'єднаної  територіальної громади у 2020 році.

23. Про встановлення плати за проведення культурного дозвілля молоді на 2020

рік.

24. Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській  області затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

25.Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Тарасюк А.А.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ляшук З.А.

28.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці.

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та обєднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів.

30.Про внесення змін в рішення №241 від 19.07.2019р. «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Богатирчук І.О.».

31.Про затвердження рішень виконавчого комітету сільської ради, прийнятих в міжсесійний період.

На засідання сесії сільської ради запросити керівників установ та організацій.

Сільський голова                                                                               Г.М.Кудлай