"Молодь і громада:зміни заради майбутнього"

Дата: 29.11.2019 17:38

За ініціативи сільського голови Кудлай Галини Миколаївни сьогодні у Райгородоцькій школі відбувся тренінг на тему "Молодь і громада:зміни заради майбутнього".
- Важливо , щоб Влада та Громада співпрацювали з молоддю для створення сучасної молодіжної громади - зазначила Галина Миколаївна, Українські громади завдяки децентралізації отримують більше повноважень і ресурсів , а значить і більше можливостей для зростання та розвитку.На органи місцевого самоврядування покладається велика відповідальність за правильне визначення напрямів розвитку громади, врахування інтересів усіх жителів, зокрема молоді та дітей. Тому було вирішено створити серед учнів 9-11 класів Маркушівської , Райгородоцької та Великоп'ятигірської шкіл "Молодіжну раду Райгородоцької ОТГ".

Спеціалісти Райгородоцької ОТГ розповіли учням :
- Що таке Молодіжна рада, її напрямки та діяльність.
- Як співпрацює молодь та влада у інших ОТГ.
- Як важливо залучати молодіжні ініціати для розвитку громади.
Всі учні активно долучились до теми "Змінемо громаду разом" , де кожен учасник висловив свою думку та ідею , яку можна вже розглядати та реалізовувати.

Активно обговорювалась ідея відновлення парку в с.Райгородок , яку запропонувала Галина Миколаївна, діти висловили свої ідеї та як вони бачать Парк у майбутньому.

Також учні висловили і свої ідеї для громади: відремонтувати у Райгородоцькій школі спортивний зал, у с.Маркуші відновити сад, у Великій П'ятигірці реставрувати зону відпочинку, на всі школи закупити інвентар для дослідів з хімії та фізики, ідей було дуже багато.
Попереду ще багато роботи, ідей та проєктів .