День села Андріяшівка

Дата: 20.10.2019 19:05

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя.Фото без опису

Це не просто свято, це свідчення єдності та самоорганізованості місцевого люду. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевних пісень, подивитися виступи артистів та своїх дітей, привітати хто народився цьогоріч та ювілярів, хто прожив понад 50 та 25 років подружнього життя, та й ті хто одружились цього року, найкращих працівників та мешканців села, згадати тих хто захищав та захищає нашу Батьківщину.Тому, як правило, на такий день народження села не лише сходяться місцеві, а й з’їжджаються з усіх куточків України ті, хто тут народився і виріс.

20 жовтня в приміщенні сільського клубу села Андріяшівка ніде було яблуку впасти. Ще б пак, адже все село гуляло! Відкрила свято Голова Райгородоцької ОТГ Галина Кудлай, котра привітала мешканців з днем села, побажала міцного здоров’я та добробуту селянам, наголосивши, що такі свята спонукають людей вірити в себе й у свої можливості.Фото без опису
Зі сцени жителів та гостей свята розважали ті самі аматорські колективи Для дітей працювали батути,надувні гірки та дитячі машинки. Опісля чудового концерту свято продовжилося дискотекою та святковим столом, за яким пригощали шурпою.пловом та іншими стравами.

Велике Дякую спонсорам та депутатам Райгородоцької ОТГ за проведення свята.