День села Обухівка

Дата: 19.10.2019 18:29

День села Обухівка – це свято для всіх, хто тут народився і виріс.Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини.

Музичні вітання дарували присутнім учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося,що день села – це свято єднання.

Наймолодших жителів села радували дитячі розважальні атракціони . Для всіх мешканців на території будинку культури розташувалась виїздна кухня ,яка частувала усіх мешканців та гостів села Обухівка смачною юшкою, пловом шашликом та смаженою картоплею.

Фото без описуФото без опису

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати, також привітали найменшого та найстаршого жителя села Обухівка , подружню пару яка прожила понад 50 років ,найкращого господаря рідного села,найкращий двір.

Фото без описуФото без опису

Від щирого серця й від усієї душі зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання - привітала сільський голова Кудлай Галина.