Оголошення про вивчення попиту на об'єкт оренди

Дата: 10.10.2019 09:21

Фото без опису Виконавчий комітет Райгородоцької сільської  ради Бердичівського  району Житомирської  області   оголошує про намір передати майно в оренду, а саме: нежитлову будівлю заг. пл., 144,8 кв.м., сарай заг.пл. 17,7 кв.м.,що знаходитьсяза адресою: Бердичівський район, с. Мартинівка, вул.. Гагаріна,6а.

Мета: вивчення попиту на об’єкт оренди.

Заявникам потрібно до виконавчого комітету Райгородоцької сільської  ради подати:

- заяву про намір на оренду;

Заява повинна містити такі дані:

- повна назва юридичної або фізичної особи (суб’єкта підприємницької діяльності);

- поштовий індекс, юридична та фактична адреса місцезнаходження;

- контактні телефони заявника;

Для заявників, які є юридичними особами:

- документи, що посвідчують повноваження керівника юридичної особи (наказ, рішення зборів тощо);

- копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

- копії установчих документів;

- інформацію щодо платіжних реквізитів та про наявні відкриті рахунки в банківській установі.

- довідку про джерела фінансування для неприбуткових організацій.

Для заявників, які є фізичними особами (суб’єктами підприємницької діяльності):

- копію паспорта (стор. 1,2,11);

- копію ідентифікаційного коду;

- копію свідоцтва про реєстраціє фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності (для ФОП);

- копію свідоцтва, що підтверджує обрану систему оподаткування (для ФОП);

- копію декларації про доходи фізичної особи за попередній рік (для ФОП);

- інформацію щодо платіжних реквізитів та про наявні відкриті рахунки в банківській установі (для ФОП).

З додатковою інформацією можна ознайомитися у виконавчому комітеті Райгородоцької сільської  ради за адресою: Житомирська обл.. Бердичівський район, с. Райгородок, вул.. Соборна,11, або м. Бердичів, площа Соборна,23 кабінет 29.

Документи подаються протягом 10 днів після розміщення оголошення

Опубліковано  10.10.2019