Відбулась 10 сесія Райгородоцької сільської ради

Дата: 10.09.2019 16:00

У приміщені будинку культури с.Райгородок відбулась чергова сесія Райгородоцької ОТГ.

На порядку денному було розглянуто 33 питання : "Про внесення змін до сільського бюджету Райгородоцької ОТГ" , "Про затвердення структури сільської ради та її виконавчих органів" , "Про затвердження рішень виконавчого комітету,прийнятих, прийнятих в міжсесійний період" , "Про затвердження Положення про порядок використання шкільного автобуса", "Про затвердження мережі закладів освіти Райгородоцької сільської ради на 2019-2020 навчальний рік", " Про затвердження проектної документації" "Про затвердження розроблення проектів землеустрою" та інші.