Святкування Дня села Мартинівка

Дата: 15.08.2019 14:15

Фото без опису14.08.2019 відбулось святкування Дня села Мартинівка Надзвичайно людно було біля клубу. На народні гуляння зібралися багато жителів громади та гості .

Привітали громаду та його жителів заступник голови райдержадміністрації Адам'як Сергій , голова Швайківської ОТГ Яригін Тарас , а також депутати Райгородоцької ОТГ Степанський Валерій та Савін Галина, ПП Базилівський Павло, письменник Хмелівський Валерій та директор ТОВ " Агроінвестконтакт Чедія Вальтер , які побажали жителям процвітання, а кожній кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів та тисячі українців, які стали жертвою цієї війни.

Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, багатодітну сім’ю, наймолодшого жителя, іменинників та інших жителів громади, яким були врученні подарунки.

Сільські аматори сцени організували святковий концерт та  радували своїм вокальним співом , гуморесками,театральними сценками та танцями.

Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села. Також біля клубу було презентовано кулінарні шедеври місцевих жителів. Усі бажаючі мали змогу познайомитися з виробами народного мистецтва та покуштувати рибну юшку ,плов та шашлик.

Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята - розважальні актракціони.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села

.