Райгородоцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 02.05.2019 10:13

Директор Комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради»

(с. Райгородок , вул. Соборна,11)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

громадянство України;

знання державної мови;

освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного напрямку;

стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 5 років. Післядипломна освіта в галузі управління.

Повинен знати:

Конституцію України;  Закон України "Про  державну  службу";  акти законодавства, розпорядчі, практику   застосування законодавства з питань, що належать до компетенції установи; основи  управління;  Кодекс  законів про працю; основи  економіки;  профілюючі  дисципліни  (залежно  від  функцій галузі,  з  якою пов'язана відповідна діяльність);  державну мову; правила    експлуатації    комп'ютерної,     обчислювальної та організаційної техніки; правила  охорони праці та протипожежного захисту.

Умови оплати праці:

Відповідно до  спільного наказу Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 "Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення".

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

автобіографію;

копію трудової книжки;

копії документів про освіту, (за наявності – про підвищення кваліфікації, про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня);

декларацію особи уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2018 рік;

копію паспорту;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

пропозиції щодо заходів ефективної діяльності установи, (перспективний план розвитку установи).

Документи приймаються упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Бердичів, площа Соборна,23, каб.29. Кінцевий термін подання документів 03.06.2019 року до 17.00.

Конкурс буде проведено 04.06.2019р. в 10.00 за адресою: м.Бердичів, пл..Соборна,23, малий зал.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного вібору: Воронович Сергій Михайлович, тел. 097-174-17-18, voronovich.ua@gmail.com