Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Всесвітній день читання вголос в с.Буряки

Дата: 05.02.2020 16:39
Кількість переглядів: 256

«Читання-це один з витоків мислення і розумового розвитку»-говорив В.О.Сухомлинський. Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акції обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Сільські бібліотеки Райгородоцькоі ОТГ долучилися до цієї акції. В Буряківській с/б відбулося читання і обговорення творів Василя Сухомлинського «Врятувати жабеня», «Сила волі», «Вогняний коник», «Молоко вже чисте». Читання вголос стимулює розвиток мозку, наповняє словниковий запас дитини, розвиває дитячу увагу й уяву, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність (рухи губами).